امروز: سه شنبه 4 مهر 1402
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
لینک دوستان
بلوک کد اختصاصی

مجموعه سورس های ++c شامل 20 سورس زبان برنامه نویسی ،75 سورس کاربردی زبان و...دریک مجموعه استثنایی...

مجموعه سورس های ++c شامل 20 سورس زبان برنامه نویسی ،75 سورس کاربردی زبان و...دریک مجموعه استثنایی... دسته: سی ++c
بازدید: 19 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 11066 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 11

مجموعه سورس های c شامل ۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ،۷۵ سورس کاربردی زبان سی پلاس پلاس،کتاب،کد،پروژه شبیه سازی،حسابداری ودریک مجموعه استثنایی

قیمت فایل فقط 20,800 تومان

خرید

مجموعه سورس های ++c شامل ۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس ،۷۵ سورس کاربردی زبان سی پلاس پلاس،کتاب،کد،پروژه شبیه سازی،حسابداری و...دریک مجموعه استثنایی...

۲۰ سورس زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس

 • سورس بازی حدس عدد
 • سورس برنامه توان ۲ اعداد رندم
 • سورس برنامه حقوق کارمند
 • سورس برنامه حل مسئله و بازی برج هانوی
 • سورس برنامه صدا دار و بی صدا
 • سورس برنامه برنامه عدد اول
 • سورس برنامه فاکتوریل
 • سورس برنامه میانگین سه عدد
 • سورس برنامه نمایش زیر مجموعه ها
 • سورس تبدیل حروف کوچک به بزرگ
 • سورس چاپ لوزی بوسیله ستاره
 • سورس دنباله فیوبناچی
 • سورس فرمول هرون و مساحت مثلث
 • سورس ک.م.م و ب.م.م
 • سورس کوچکترین و بزرگترین عدد
 • سورس مجموع اعداد یک تا n
 • سورس مساحت مربع و مستطیل
 • محاسبه مقسوم علیه های یک عدد
 • سورس نمایش جدول ضرب

۷۵ سورس کاربردی زبان سی پلاس پلاس

دانلود ۷۵ سورس برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس سورس های خوب و کاربردی که در قالب یک فایل پی دی اف بصورت مرتب در اختیار شما برنامه نویسان عزیز قرار داده ایم امیدوارم که نهایت استفاده رو ببرید.

سورس ساخت آتش در C++

آموزش بازی سازی در c++سلام به خدمت عزیزان امروز یه برنامه واسه دانلود گذاشتم که یه اتیش بازی ۳ بعدی راه میندازه.این پروژه به زبان C++ نوشته شده . ازش لذت ببرید. 

کتاب ۱۲۰ مسئله در ++C به همراه حل آن

دوستان عزیز سورس کد در این  کتاب که برای دانلود شما عزیزان  قرار دادیم  تعدادی مسایل  به زبان سی پلاس پلاس بهمراه حل آنها  قرار داده شده اند و همچنین دلیل  استفاده از خطوط برنامه نویسی  و نحوه تعریف متغیرها که میتونه  شمارو با نحوه برنامه نویسی به زبان  سی بیشتر آشنا کنه و کار برنامه  نویسی رو براتون راحتتر بکنه که  برنامه های مشابه برنامه هایی که  در این کتاب قرار دادیم رو بتونین  پیاده سازی کنین .تعداد صفحات این کتاب نیز ۵۰ صفحه  میباشد.

برنامه مرتب سازی به روش سریع یا Quick با زبان c++

سورس مرتب سازی به روش سریع به زبان برنامه نویسی c++

 سورس بازی دو بعدی RaceX به زبان ++C بهمراه فایل اجرایی

بازی دو بعدی RaceX به زبان ++C به همراه فایل اجرایی،این بازی با استفاده از ++C نوشته شده است و با استفاده از DircetDraw است.در سورس یک فولدر با نام Applib موجود است که شامل کتابخانه مورد استفاده در بازی است این کتابخانه شامل چهارده کلاس میباشد.برای کامپایل کردن این برنامه شما نیاز به DirectX SDK نیاز دارید همچنین گرافیک بازی بسیار ابتدایی است.  

سورس پروژه مجموعه عملیات های ریاضی به زبان ++C

عملیات های ریاضی 

انجام عملیات های ریاضی در زبان های مختلف یکی از پرکاربردی ترین سوالات است ، در این پروژه که به زبان سی پلاس پلاس است و عملیات چهار عمل اصلی ، جمع ، تفریق ، تقسیم را برای شما آماده دانلود کرده ایم سورس کامل zدر اختیار شماست امید وارم که استفاده کنید و مفید باشه برای استفاده از دیر سورس های سی پلاس پلاس میتوانید در سایت عبارت مورد نظر را جستجو کنید

پروژه حسابداری مرکز آب به زبان سی پلاس پلاس

حسابداری مرکز آب

پروژه ای به زبان سی پلاس پلاس ، یک پروژه آموزشی که به همراه سورس کد آماده دانلود شده است ، نمونه سورس مربوط به یک سیستم حسابداری مرکز آب است که کنترل و مدیریت مشترکین برای مصارف خانگی را کنترل میکند

دریافت میزان بارندگی ماهانه و رسم نمودار آن در سی پلاس پلاس

ریافت میزان بارندگی ماهانه و رسم نمودار آن در سی پلاس پلاس

این پروژه  در واقع برای کار با آرایه های چند بعدی در سی پلاس پلاس  طراحی شده است . در این برنامه کاربر میزان بارندگی ماهانه 4 سال را وارد می کند و برنامه کارهای زیر را انجام می دهد:

 • در پایان دریافت میزان بازندگی هر سال جمع بارندگی آن سال و پربارشترین ماه آن سال را به نمایش می گذارد.
 • در پایان نموداری برای میزان بارندگی 4 سال را رسم می کند.
 • سپس شماره یک سال را از کاربر دریافت می کند و نموداری برای ماه های آن سال و میزان بارندگی در آن ماه ها را به نمایش می گذارد.

توضیحات فنی :

در پیاده سازی این برنامه از آرایه های یک بعدی ، دو بعدی و سه بعدی در سی پلاس پلاس استفاده شده است.و با استفاده از حلقه های تو در توی For این ارایه ها پیمایش شده و مقادیر دریافتی از کاربر که همان میزان بارندگی ماهانه هستند در آرایه ها قرار داده می شوند.سپس با استفاده از حلقه هایی دیگر نمودار مورد نظر برای این داده ها رسم می شود و به کاربر نمایش داده می شود. این نمودار ها شامل یک نمودار سالانه و یک نمودار ماهانه می باشد.

سورس مثالی برای استفاده از آرایه و حلقه ها در ++C

این برنامه مثال خوبی برای کسانی است که می خواهند یک نمونه از کار با آرایه ها ی چند بعدی ، حلقه ی while تو در تو ، حلقه ی for و... را در سی پلاس پلاس مشاهده کنند.

در این برنامه ابتدا نام استاد اول از کاربر درخواست می شود و سپس نام کتابهای آن استاد یکی یکی از کاربر دریافت می شوند، تا زمانی کاربر end را وارد کند ادامه می یابد . و سپس نام استاد بعدی و کتابهایش تا زمانی که هنگام درخواست نام استاد هم کلمه ی end وارد شود .

سورس برنامه جمع دو عدد طولانی با ++C

این پروژه در واقع برای گرفتن 2 عدد بسیار بزرگ و چاپ جمع این دو عدد طراحی شده است :

   همانطور که میدانید خود زبان های برنامه نویسی مانند سی پلاس پلاس از عملیاتی مانند جمع و تفریق و ... پشتیبانی می کنند ، منتها اگر اعداد بسیار بزرگ باشند از انجام آن عاجز خواهند بود.

   ولی این برنامه با استفاده از یک الگوریتم معمولی که همه ما هنگام جمع 2 عدد از آن استفاده می کنیم 2 عدد دریافتی را با هم جمع می کند.

سورس بازی حدس کلمات با ++C

این پروژه شامل 2 بازی است :

 1. بازی حدس کلمات : که در واقع با انتخاب یک موضوع کلمه ای تصادفی در ارتباط با آن موضوع انتخاب می شود و تعدادحروف آن کلمه به شما نشا ن داده می شود. شما فرصت دارید بعد از چند انتخاب کلمه را حدس بزنید در غیر اینصورت امتیاز شما به صفر می رسد و شما می بازید.
 2. بازی 101 : در این بازی به درخواست شما یک عدد تصادفی بین 1 تا 99 به شما اختصاص می یابد.اگر از عدد راضی بودید به کامپیوتر پیشنهاد می دهید خود این بازی را ادامه دهد. راضی بودن مساوی است با نزدیک بودن مجموع اعداد دریافتی شما از کامپیوتر بع عدد 101.اگر راضی نبودید درخواست یک عدد دیگر را نیز می دهید.منتها اگر مجموع از 101 رد شود ، بازی را می بازید.

قیمت فایل فقط 20,800 تومان

خرید

برچسب ها : مجموعه سورس , مجموعه سورس های c , سورس های c , simulation proje

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر